Almanya eğitim referanslar hususunda bugüne kadar danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrencilerimizden bazılarının görüşlerini sizler için paylaşıyoruz. Referanslarımız, verdiğimiz eğitim danışmanlığının kalitesinin göstergesidir.

Almanya Eğitim Danışmanlığı Referanslar

Buse Menteşe :
Merhabalar, Würzburg üniversitesi Biyoloji bölümü öğrencisiyim. Ben de bu sitenin danışmanları aracılığı ile Almanya’da üniversite tercihimi Würzburg üniversitesine yaptım. Bana Almanyada üniversite başvurularım konusundaki her hususta yardımcı oldular. Herşeyden önce dürüst, güvenilir, samimi ve doğru danışman arıyorsanız şiddetle tavsiyemdir. Sadece referans değil aynı zamanda samimiyetlerine de bir teşekkürüm olması için yazıyorum. Würzburgdan selamlar.

Ayşe Yılmaz :
Kızımızın Almanya’daki üniversite danışmanı olarak tüm soru işaretlerini, tedirginliklerimizi bertaraf etmelerinden dolayı teşekkür ederiz. Özellikle Almanyadaki üniversite ile alaklı sorunlarda samimiyetine ihtiyaç duyduğumuz her konuda  bizi bilgilendirmeri güzeldi. Hatta bizim belirtmemize gerek kalmadan bilgilendirmeleri ve desteği ile ortadan kaldırarak sınırsız güvenimizi kazanmaları çok güzeldi. Kendilerini geç tanımaktan üzüntü duyduğum ama bundan sonra kendilerine, danışmanlık niteliklerine ve kalitesine kefiliz. Danışmanların yetkinliğine, öğrenci ile ilgilenilmesine her an, tereddütsüz referans olacağım Almanya eğitim danışmanlığına bir anne olarak çok teşekkürler. Almanyada üniversite okumak isteyen olursa ve referansa ihtiyaç duyarsanız iletişim bilgilerimi danışmanlardan alabilirsiniz.

Meryem Öztürk :
Herkese Giresundan merhabalar. Ben Gazi üniversitesi İnşaat bölümü önlisans mezunuyum. Benim de Almanyada üniversite danışmanlık işlemlerim Almanya eğitim danışmanları tarafından yapıldı. Bugüne kadar kafamda hiçbir soru işareti bırakmadan bana yardımcı oldukları için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Hem profosyonel hem de uygun danışmanlık arıyor iseniz bu sitenin danışmanlarından vazgeçmeyin diyorum. Eğer Almanyada üniversite danışmanlığı için referans isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Tekrar teşekkürler.

Hilmi Ordukıran :
Herkese selamlar. Ben de bu sitenin danışmanları aracılığı ile Clausthal Teknik üniversitesi Kimya bölümüne yerleştim. Benim için sadece danışman olarak değil aynı zamanda gösterdikleri samimi dostluklarından dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm öğrenci arkadaşlarıma boşuna piyasada bir yığın paranızı harcamayın derim. Hayal değil gerçeklerle iş yapmak istiyorsanız direkt bu sitenin danışmanlarına ulaşın derim. Eğer referans isterseniz ayrıca bana da ulaşabilirsiniz.

Ali Sevim :
Merhaba ben Ali Sevim, Bilecik üniverstesi meslek yüksek okulu Kimya teknolojisi bölümü mezunuyum. Türkiye’de Bursa’da ikamet ediyorum. Bu mesajı size Dortmund Teknik üniversitesinden yazıyorum. Ben de bu sitenin danışmanları sayesinde Almanya’dan üniversite kabulümü almış ve Almanya’ya gelmiş bulunmaktayım. Danışmanlarla yapmış olduğum ilk görüşmeden sonra zaten bana bir güven gelmişti. Ve iki aylık sürecin sonunda Almanya’da hayal ettiğim üniversitenin Kimya bölümüne yerleştim. Üstelik danışmanlık ücretleri de çok uygundu. Gerçekten benim hayalimdi bu ve gerçek oldu. Ben ve ailem bu sitenin danışmanlarına kesinlikle kefiliz. Hem ekonomik hem de güvenilir bir danışmanlık arıyorsanız bu sitenin danışmanlarından vazgeçmeyiniz derim. Referans için beni çekinmeden arayabilirsiniz arkadaşlar. Dortmund’dan herkese selamlar.

Yüksel Terzi :
Stutgarttan merhabalar. Arkadaşlar Almanya’da yüksek lisans düşünüyorsanız eğer bu sitenin danışmanlarına mutlaka ulaşın derim. Çünkü benim ve kuzenimin tüm işlemlerini eksiksiz şekilde sağolsunlar yerine getirdiler. Geçtiğimiz dönem bu konuda çalmadığımız kapı kalmamıştı, ama tatmin edici danışmanlık hizmetini biz de bu site danışmanlarından alabildik. Sadece danışman değil bizim için aynı zamanda hayat koçu olduklarına inanıyorum. Üstelik danışmanlık ücretleri de gayet uygun. Tekrar kendilerine teşekkür ediyorum. Almanya’da yüksek lisans hususunda referans isterseniz bana çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Bilal Işık :
Merhaba arkadaşlar, ben de bu sitenin danışmanları sayesinde Almanyada yüksek lisans yapacaklar kervanına an itibarı ile katılıyorum. Bugüne kadar çalışmalarındaki herşey tabiri caizse saat gibi işledi. İlgi ve alakalarından dolayı danışmanlara içten teşekkürlerimi sunuyorum. Almanyada yüksek lisans yapmak isteyen tüm arkadaşlarıma bu sitenin danışmanlarını öneriyorum. Şu ana kadar abartısız telefon ve e-mail yolu ile defalarca kendileriyle görüştük. Tüm isteklerimi sabırla yerine getirdiler. Yazdığım hiçbir cümle kesinlikle reklam amaçlı değil, bugüne kadar görmüş olduğum iyi niyet, samimiyet ve kaliteye teşekkür amaçlıdır. Eğer referans görmek istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. Karlsruhe’den selamlar.

Fezai Menteşe :
Herkese merhabalar, referanslar için iyi niyet temennilerini görünce ben de bir başlık eklemek istedim. Kızımın Almanya’ya üniversiteye gidişinde ve şu an üniversitede dil kursuna başlamasında emeği geçen site danışmanlarına teşekkür ediyorum. Hem ücret olarak uygun olmakla birlikte hem de yapılan işin çalışma kalitesi açısından düşünüldüğünde gerçekten özverili iş yapıyorlar. Tekrar teşekkürler. Fezai Menteşe.

Fırat Nizam :
Herkese merhabalar. Ben de bu sitenin danışmanlığı aracılığı ile Berlin Teknik Üniversitesi GPE- Solar Technologhy yüksek lisans programına yerleşmiş bulunuyorum. Güvenle çalışarak işlerimi takip ettikleri için ve gösterdikleri ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Hem titizlikle çalışıyorlar, profosyoneller hem de danışmanlık ücretleri gerçekten gayet uygun. Tekrar teşekkürler. Berlin’den selamlar.

Gül Kablan :
Merhaba arkadaşlar. Ben Gül Kablan, istanbul Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunuyum. Almanya’da Yüksek Lisans işlemlerim bu sitenin danışmanları ile gerçekleşmiştir. Bu sitenin danışmanlarının ilgisi alakası ve bilgisi sayesinde herşeyim eksiksiz bir şekilde gerçekleşti. Hem dürüstlükleri ile hem de çalışma azimleri ile tüm istediklerim bugüne kadar gerçekleşti. Eğer Almanyada yüksek lisans için site danışmanları hakkında referans isterseniz hiç düşünmeden çalışabilirsiniz derim. Hem tüm çalışmaları eksiksiz yapıyorlar hem de ücret konusunda yapmış oldukları çalışmaya göre de gayet uygun çalışıyorlar. Bochum’dan selamlar.

Cemile Özgür :
Herkese Merhaba, Ben Cemile Özgür. Ben de kış sezonunda bu sitenin danışmanları aracılığı ile yüksek lisans bölümüme yerleştim. Hochschule Rhein Waal üniversitesi Economics and Finance İngilizce master programından kabulümü aldım. Bugüne kadar bana verilmiş olan hizmetten kesinlikle memnunum ve herkese de açıkça öneriyorum. Şu an Kleve’de Rhein Waal üniverrsitesindeyim. Üstelik Almanya eğitim danışmanlığı için ücretleri de çok uygun. Eğer bundan sonra gelecek olan öğrenci arkadaşlarımız şayet referans isterlerse bana ulaşabilirler. Kleve’den selamlar.

Aylin Ecem Ceylandağ :
Merhabalar, ben İzmir Ekonomi Üniversitesi Haziran 2012 psikoloji bölümü mezunu Aylin Ecem Ceylandağ. Almanya’da yüksek lisans düşündüğüm için bu siteye mail atmıştım. Maili gece yazmama rağmen bana anında cevap geldi ve ilgilerinden çok çok memnunum. Herşeyde en ince ayrıntısına kadar bilgi alabildim ve gerçekten işlerinin ehli olduklarını düşünüyorum. Yaptıkları işin en iyisini büyük titizlikle yapmaya özen gösteriyorlar ve heran telefonla bilgilendiriliyorsunuz. Hatta sizleri danışmanlığını yaptıkları diğer öğrencilerle görüştürme fırsatı dahi sunuyorlar. Ben arkadaşıma da muhakkak danışmanlık için iletişime geçmesi gerektiğini söyledim ve o da danışmanlık hizmetlerinden şuan faydalanıyor. Eğer Almanya’da üniversite eğitimi almak istiyorsanız, danışmanlık almanız gereken yerin tam da bu adres olduğunu düşünüyorum. Anında danışmanlar tarafndan bilgilendirilmeye başlayacaksınız! Garanti ediyorum. Ben Bremen üniversitesi Neurosciences master programından kabulümü aldım ve şu an Bremendeyim. Verilen tüm hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ederim.

Bengü Çankaya :
Merhaba arkadaşlar, ben de bu sitenin danışmanlığı aracılığı ile Ruhr Bochum üniversitesi Biyoloji master programından kabulümü aldım. Dil okuluma da kaydım yapıldı. Almanya’da eğitim almak istiyorsanız eğer, bu sitenin danışmanlığından şaşmayın derim. Herşeyden önce öğrenci merkezli çalışıyorlar ve hayalleri değil bize gerçekleri vaad ediyorlar. Hem danışmanlık ücretleri uygun hem de titizlikle çalışıyorlar. Almanya eğitim için referans istiyorsanız, ben de aldığım hizmet sonucunda bu sitenin danışmanlarına kefil olabilirim. Burada kesinlikle reklam olsun veya tanıtım olsun diye bunları yazmıyorum. Bilakis almış olduğum danışmanlık hizmetinin kalitesini gördükten sonra ben de gönüllü olarak tecrübelerimi buraya yazmaya karar verdim. Teşekkürler.

Burak Durgutlu :
Şuan yorumumu okuyan herkese merhaba demek istiyorum. Ben Burak Durgutlu, Uludağ üniversitesi 2012 Biyoloji bölümü mezunuyum. Almanya’da master yapma hayaliyle Şubat ayında çıktığım yolun bugün sonucunu aldım ve Almanya‘daki üniversiteden master kabulüm geldi. Bu süreçte o kadar çok yer gezdim ki siz de bu yola girdiyseniz eğer göreceksinizdir zaten. Ben bu sitenin danışmanları ile tanıştıktan sonra hem bakış açım hem de olayın ilerleyişi çok değiştişti. Daha profesyonel bir süreç içine girdiğimi ilk anda zaten fark etmiştim. İyi bir eğitim almak ve master yappmak zaten herkesin hayalidir, herşeyden önce herkesin hakkıdır ve herkes istediğiyle çalışmakta özgürdür. Ama bu yola girdiğinizde işin zorluklarını göreceksiniz kafanıza birşey takıldığında danışmanlar size bir telefon kadar uzaklıkta olmalı. Profosyonel bir danışmanınızın olduğunu bilmek sizi çok güvende hissettiricektir. Eğer ki geleceğinizi profesyoneller planlasın yolunuzu onlar çizsin istiyorsanız kesinlikle çok doğru yerdesiniz. Bu sitenin danışmanlarına en samimi duygularımla teşekkür ederim.

Ahmet Yılmaz :
Merhaba, herseyden once acikca belirtmek isterim ki, bu site danışmanları kesinlikle profosyoneller. Bu yüzden buradan 1 yil aradan sonra tekrar tesekkürü bir borc bilirim kendilerine. Maalesef bircok firma insana hayalperest ürünler sunuyor ( Ben bizzat gecen yil yasadim) . Almanya egitim danismanlari ise bana kesinlikle dogru yolu profesyonel bir metodla gosterdi. Su an Almanyadayim, bu yüzden sizlere Almanca klavyeden yazmak zorundayim. Harflerimde Almanca klavyeden dolayi bazi farkliliklar olabilir. Öncelikle belirtmeliyim ki ; gecen yil ben gelmeden once danismanlarim bana en mukemmel dil okulu seceneklerini sunmuslar. Ben su andaki tercihimin ne kadar dogru oldugunu gecen yil yilbasindan hemen sonraki ilk geldigim günden beri daha iyi anliyorum.

Ozellikle bana soylenenlerin birebir aynen karsima cikmasi, beni su anda sanki 10 yillik Almanyada yasiyormusum gibi tecrübeli yapti. Üstelik bana söylenilen telefon sim kartlari kullanimindan tutunda, internet alternatiflerime ve tren biletlerine kadar anlatıldı. Okuldaki ders seceneklerime kadar herseyi ayrintili ve eksiksiksiz bir bicimde anlatmalari bana gercekten 1 yildir cok güzel tasarruflar yaptirdi. Burada 8-9 yildir bulunan ve lisansini, yüksek lisansini ve doktorasini halen burada yapan insanlarla tanisma firsatim oldu. Inanirmisiniz onlar bile benim bu kadar lüks ama tasarruflu yasamama cogu zaman sasiriyorlar.

Gecen sene tercihimi yapmadan önce aslında epey düsünmüstüm. Ama 1 yildir yasadigim tecrübeler sonunda farkettim ki bu sitenin danismanlari dogru kisiler. Ve yaptiklarindan cok daha fazlasini aslinda hakediyorlar. Eger buraya gelmek isteyen ögrenciler referans isterlerse bu sitenin danismanlarini siddetle kendilerine tavsiye eder ve onlara kesinlikle kefil olabilirim. Hersey icin tekrar buradan tesekkür ederim.

Not : 1 yillik dil egitimim sonunda bitti su an üniversiteye kayit icin gün sayiyorum. Ögrenci memnuniyetine ve realiteye bu kadar deger verdiginiz icinde sizi cani gönülden tebrik ederim.

Yüzlerce Almanya eğitim referanslar için danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Sitede yer verdiğimiz referanslarımız sadece öğrencilerimizin bir kısmıdır.

    5/5 - (1 vote)